xx |
III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.01.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
Za zmarłą Krystynę Duda – G27. |
8.30 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Jakuba Wilusz z okazji urodzin. |
10.00 |
a) Za zmarła Annę Chowaniec. |
|
b) Za zmarłych Jozefa i Małgorzatę Hyła, Marię i Józefa Zimny, Mariannę i Kazimierza Szczerbińskich, Helenę i Michała Cichosz. |
11.30 |
a) Dziękczynno- błagalna w intencji Zdzisława w 80 rocznicę urodzin. |
|
b) Dziękczynno- błagalna w intencji Doroty i Benedykta w 45 rocznicę ślubu. |
17.00 |
Za zmarłego Teodora Pawera w rocznicę śmierci. |
|
PONIEDZIAŁEK – Świętego Tomasza z Akwinu − 28.01.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Krystynę Duda – G28. |
8.00 |
a) Za zmarłego Kazimierza Wala w 30 dzień po śmierci. |
|
b) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
18.30 |
a) Za zmarłego Edwarda Cichonia w 30 dzień po śmierci. |
|
b) W pewnej intencji. |
|
WTOREK – Świętego Józefa Freinademetza SVD – misjonarza Chin − 29.01.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Krystynę Duda – G29. |
8.00 |
O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne do SVD za wstawiennictwem Świętych Arnolda i Józefa – Grupa Miłosierdzia. |
18.30 |
a) Za zmarłego Wojciecha Wypych. |
|
b) Za Zmarłego Stanisława Kostur w I rocznicę śmierci, żonę Janinę, rodziców i teściów, pokrewieństwo. |
|
ŚRODA − 30.01.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Krystynę Duda – G30. |
8.00 |
Za zmarłych Eleonorę i Bolesława, syna Edmunda i synowe Łucję i Zofię. |
18.30 |
a) Za zmarłą Teresę Antosiewicz w I rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłych Władysława Kochanowskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców Jana i Gertrudę i brata Ryszarda. |
|
CZWARTEK – Świętego Jana Bosko − 31.01.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego O. Józefa Bzika – G1. |
8.00 |
a) Za zmarłych Marię i Alojzego Turocha oraz Stanisława Cwajkowskiego. |
|
b) Za zmarłych Tadeusza Jarosz w rocznicę śmierci oraz rodziców Helenę i Antoniego oraz siostrę Jadwigę. |
18.30 |
a) Za zmarłą Amalię Galus w 90 rocznicę urodzin /od siostry Agrypiny z rodziną/. |
|
b) Za zmarłego Henryka Skorupa w 30 dzień po śmierci. |
|
PIĄTEK − 01.02.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego O. Józefa Bzika – G2. |
8.00 |
a) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. |
|
b) W intencji SVD. |
17.00 |
Dziękczynno- błagalna w intencji Emilii Urbanik. |
18.30 |
Dziękczynno- błagalna w intencji Renaty Wawoczny w 60 rocznicę urodzin. |
|
SOBOTA – Święto Ofiarowania Pańskiego – 02.02.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego O. Józefa Bzika – G3. |
8.00 |
a) Do Niepokalanego Serca NMP w intencji powołanych. |
|
b) Dziękczynno- błagalna w intencji Heleny w 90 rocznicę urodzin. |
10.00 |
Dziękczynno - błagalna w intencji Cecylii Wod w 80 rocznicę urodzin. |
18.30 |
a) Za zmarłych rodziców Kamiński i Beer. |
|
b) Za zmarłych Florentyna i Antoninę Mrozek i syna Brunona. |
|
c) W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej ich rodziców i chrzestnych. |
|
IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019 r.
|
5.15 |
Za zmarłego O. Józefa Bzika – G4. |
7.00 |
Za zmarłych Annę i Jana Pękała oraz zmarłych z rodzin Zielonka i Karpicki. |
8.30 |
Za zmarłego Adama Wójcik w 2 rocznicę śmierci. |
10.00 |
Za zmarłego dziadka Stanisława Trytek w 11 rocznicę śmierci, babcię Marię, wujka Stanisława i ciocię Lidię. |
11.30 |
Dziękczynno- błagalna w intencji Marty i Marcina Szczepanek. |
17.00 |
a) Za zmarłego Augustyna Pszczółka w 6 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłą Wandę Fojt. |